Одеська веб-студія АРС

Замовити корпоративний сайт в Одесі

Ми пропонуємо замовити у нас професійну розробку корпоративного сайту. Одеська веб-студія «АРС» має багаторічний досвід у розробці вдало збалансованих рішень, коли за невисокої вартості Ви отримуєте повнофункціональний представницький веб-ресурс.

Загальна інформація
про корпоративний сайт

Корпоративний сайт тип веб-ресурсу основним завданням якого є повноцінне уявлення компанії в інтернеті.

Даний тип сайту, як правило, структурований для розміщення значної кількості інформаційного контенту. І тому використовуються як статичні, і динамічні сторінки. Так само відмінною рисою є безліч функцій, спрямованих на інтерактивну взаємодію з користувачами. Також цей тип передбачає інтеграцію різних додатків, проте тут вони вторинні, на відміну від сервісних спеціалізованих сайтів. Програми відіграють допоміжну роль і націлені на покращення маркетингу та координації шляху користувача.

Основне завдання корпоративного сайту – саме повноцінне представництво в інтернеті та багатофункціональна взаємодія з користувачами. Активно використовується інтеграція з CRM системами та іншими зовнішніми програмами.

Пропозиція на створення
корпоративного сайту

Ми пропонуємо нашим замовникам:

Веб-студія АРС пропонує Вам замовити професійно розроблений, повнофункціональний корпоративний сайт.

Особливістю наших проектів є наявність безлічі заздалегідь заготовлених програмних та дизайнерських рішень, що використовуються у корпоративних сайтах. Це дозволяє отримати прогнозований високий результат, але при цьому знизить витрати на розробку сайту.

Цей тип веб-ресурсу передбачає повнофункціональне представництво компанії (організації) в інтернеті. Це забезпечується: наявністю на сайті зручного для читання, актуального та корисного контенту, можливістю інтерактивної взаємодії з користувачами, наданням супутніх онлайн-послуг.

Для цього ми підготували для Вас програмні рішення, що надають необхідну функціональність.

Контент.

Щоб контент гарантовано був затребуваний користувачами, нами підготовлено цілий комплекс заходів, який включений у робочий процес розробки сайту. Вже на етапі підготовки буде проведено оптимізацію контенту та визначено його розміщення відповідно до створеної структури сайту. Відповідно до галузевих особливостей проводиться його категоризація.

Для динамічного контенту передбачено інструменти його введення, редагування та виведення на сторінки сайту.

Весь контент розробляється з урахуванням адаптивності сайту, що дозволяє однаково зручно переглядати його на всіх видах пристроїв.

Інтерактивна взаємодія із користувачами.

Інтерактивна взаємодія з користувачами є одним з головних критеріїв, що відрізняють корпоративний сайт від інших веб-ресурсів.

Для залучення користувачів до процесів взаємодії, ми підготували для Вас цілу низку програмних рішень.

Інструменти для підтримки користувачів: онлайн-консультанти, чат-боти, замовлення зворотного дзвінка, підписки та розсилки, відгуки, коментарі, форми зворотного зв’язку, анімовані підказки, спливаючі повідомлення.

Інструменти для маркетингу та реклами: спливаючі вікна, слайдери, виведення анонсів на головну сторінку, лічильники зворотного відліку часу.

Інтеграція із стороннім програмним забезпеченням: соціальні мережі, віртуальні АТС (Binotel тощо), CRM, ERP, форуми, торговельні майданчики.

Онлайн-сервіс.

Онлайн-сервіс, що реалізується на сторінках корпоративного сайту, є лише допоміжним інструментом, спрямованим на покращення взаємодій з користувачами. Для забезпечення повнофункціонального онлайн-сервісу використовується можливість інтеграції корпоративного сайту зі сторонніми програмними ресурсами.

Ми підготували для Вас такі програмні онлайн-сервіси: онлайн-бронювання, онлайн-калькуляція, покрокові та персоналізовані форми подання онлайн-заявок, онлайн-вікторини, онлайн-анкетування.

Етапи та строки розробки корпоративного сайту

Середній строк розробки корпоративного сайту від 1 до 2 місяців

З них: 1 місяць на збір даних та підготовку, 23 дні на створення сайту та 7 днів на його тестування та передачу замовнику. При розробці на основі наявного технічного завдання термін розробки скорочується до 1 місяця. Терміни виготовлення сайту визначені на основі запропонованої конфігурації сайту. Час розробки може бути як скорочено, і продовжено. Залежно від вимог замовника можлива зміна обсягів виконуваних робіт та відповідно термінів реалізації проекту.

Етапи розробки:

 • Аналіз та збір даних
 • Вивчення наданого контенту
 • Розробка структури сайту
 • Створення ескізів інтерфейсу користувача
 • Попереднє узгодження обсягу робіт, термінів виконання та бюджету проекту
 • Написання та затвердження технічного завдання
 • Розробка веб-дизайну, його затвердження
 • Верстка та програмування
 • Тестування, усунення виявлених недоліків
 • Перенесення сайту на хостинг замовника, налаштування
 • Приймання сайту
 • Навчання представника замовника внесення змін до контенту

Вартість розробки

Вартість розробки корпоративного сайту – від 8 000 гривень.

Розрахунок вартості прорахований з моменту затвердження замовником технічного завдання. У технічному завданні обсяг трудовитрат визначено виходячи із середньої потреби корпоративного сайту в 30 веб-сторінок, за базової функціональності, перерахованої вище.

Не включає: можливі аналітичні дослідження (галузевий аналіз, портрет цільової аудиторії тощо), написання текстового контенту, оренду хостингу та доменного імені.

Основні переваги запропонованого нами рішення

Скориставшись нашою пропозицією, Ви отримуєте відмінний корпоративний сайт «під ключ», який гідно представлятиме Ваше підприємство (організацію) в Інтернеті.

Программа лояльности

Ми підготували цілий пакет знижок, який, можливо, додатково мотивує замовити розробку корпоративного сайту саме у нас.

Для отримання більшої інформації щодо програми лояльності
дзвоніть за телефоном: +38 098 198 30 45

Консультації

Отримати попередню консультацію та замовити створення сайту-візитки Ви можете, зателефонувавши з 9.00. до 17:00. за телефоном 098-198-30-45 або надіславши запит поштою ars@webstudio.od.ua. Також, для надсилання повідомлень Ви можете скористатися розташованою нижче формою зворотного зв’язку. Пошта проглядається нами щодня.

Можливо, Вас зацікавлять інші послуги:

© 2023 Одеська веб-студія АРС