Одеська веб-студія АРС

Замовити сайт-каталог в Одесі

Якщо у Вашому бізнесі є великий перелік продукції чи послуг, то Вам не обійтися без сайту каталогу. Залежно від специфіки бізнесу, це може бути як сайт для співробітників компанії, так і для Інтернет аудиторії. Ознайомтеся з нашою пропозицією, можливо, це найкраще рішення для Вашого бізнесу!

Загальна інформація
про сайт-каталог

Сайт-каталог – це спеціалізований сайт, головними функціональними особливостями якого є: швидке розміщення, зручний пошук та ефективний показ великої кількості продукції чи об’єктів. Цей ресурс може розроблятися як самостійне рішення, і у комбінації коїться з іншими типами сайтів.

Пропозиція
на створення створення сайту-каталогу

Ми пропонуємо нашим замовникам:

Ми пропонуємо створення якісного сайту-каталогу, здатного представляти користувачам десятки тисяч товарів (об’єктів, послуг).

Розроблений нашою командою сайт-каталог забезпечує:

 • зрозумілу користувачеві та пошуковим системам, правильно згруповану структуру сайту;
 • хорошу швидкість завантаження веб-сторінок;
 • можливість швидко розміщувати та редагувати, велику кількість товарних позицій, інформації про об’єкти;
 • зручний пошук продукції за заданими параметрами;
 • подання товару (об’єктів) та інформації про них, у наочній та дохідливій для користувача формі;
 • однакові можливості як на стаціонарних, так і на мобільних пристроях.

Структура сайту-каталогу

Особливу увагу при розробці сайту-каталогу нами приділено його структурі, адже правильна структура сайту – це його базис, інші функції лише надбудови. Якщо відвідувачі не зможуть знайти необхідну продукцію або інформацію про неї, то малоймовірно, що вони стануть Вашими клієнтами. Іншими словами, щоб допомогти користувачам зорієнтуватися серед десятка тисяч одиниць товару, необхідна грамотно організована та правильно сформована структура сайту. Правильна структура – це логічно обґрунтоване угруповання та зв’язування контенту на вашому сайті. Велика кількість у каталозі товарів (об’єктів, послуг) потребує спеціальних елементів для організації досить складної структури.

До елементів, що групують і зв’язують, відносяться:

 • елементи навігації: меню та навігаційний ланцюжок (хлібні крихти);
 • елементи таксономії: категорії та теги;
 • контекстні посилання;
 • система пошуку;
 • фільтра.

Єтапи та строки розробки сайту-візитки

Середній строк розробки сайту-каталогу – від 14 робочих днів.

З них: 4 дні на збір даних та підготовку, 8 дні на створення сайту та 2 дні на його тестування та передачу замовнику. Якщо замовник заздалегідь підготував контент і самостійно розробив технічне завдання, термін розробки можна скоротити до 7 робочих днів.

Вартість розробки

Вартість розробки сайту-каталогу – від  3900 гривень.

Вартість включає всі робочі процеси, що забезпечують запуск сайту.

Не включає: можливі аналітичні дослідження (галузевий аналіз, портрет цільової аудиторії тощо), написання текстового контенту, оренду хостингу та доменного імені.

У міру розвитку бізнесу змінюються цілі та завдання, що покладаються на сайт-каталог. Інтеграція, при необхідності додаткових функцій, забезпечить його поетапне розширення.

Переваги запропонованого нами рішення

Ми перерахували їх тут для вас:

Одеська веб-студія «АРС» пропонує багаторазово апробоване, удало збалансоване рішення щодо створення сайту-каталогу. Наша пропозиція включає: фіксовану вартість, точно обумовлені терміни виконання замовлення, півроку безкоштовної технічної підтримки.

Програма лояльності

Для отримання більшої інформації щодо програми лояльності
дзвоніть за телефоном: +38 098 198 30 45

Консультації

Отримати попередню консультацію та замовити створення сайт-каталог Ви можете, зателефонувавши з 9.00. до 17:00. за телефоном 098-198-30-45 або надіславши запит поштою ars@webstudio.od.ua. Також, для надсилання повідомлень Ви можете скористатися розташованою нижче формою зворотного зв’язку. Пошта проглядається нами щодня.

Можливо, Вас зацікавлять інші послуги:

© 2023 Одеська веб-студія АРС