Одеська веб-студія АРС

Замовити Landing Page в Одесі

Під час проведення маркетингової компанії не обійтися без Landing Page (цільової сторінки). Її результативність підтверджена дослідженнями провідних міжнародних корпорацій. Замовивши розробку цільової сторінки, Ви отримаєте професійний інструмент для вирішення завдань Вашого бізнесу.

Загальна інформація
про Landing Page

Landing Page (лендінг пейдж) – це веб-сторінка містить контент, що мотивує відвідувача виконати одну цільову дію-здійснити конверсію. В Україні для Landing Page (російською мовою: лендінг пейдж), також використовують назви: цільова або посадкова сторінок.

Приклади можливих конверсій: здійснити покупку, оформити передплату, перейти за посиланням, пройти реєстрацію, зателефонувати за вказаним телефоном.

Сфера використання. Цей тип сторінки зазвичай створюється у межах маркетингової кампанії.

Особливість подачі контенту Landing Page. Зосередженість лише з однієї мети і усунення можливих відволікаючих чинників. Такий підхід збільшує ймовірність конверсії.

Потреба цього формату веб-ресурсу. Численні дослідження, проведені великими міжнародними компаніями, довели ефективність Landing Page.

Де розміщується: окремо, з прив’язкою до окремого доменного імені або піддомену основного сайту; окремою сторінкою на існуючому сайті.

Канали просування Landing Page: реклама, прес-релізи, посилання з інтернет-каталогів, форумів, соціальних мереж.

Пропозиція
на створення Landing Page

Ми пропонуємо нашим замовникам:

Пропонуємо послугу з розробки якісного (результативного) Landing Page, що ефективно виконує покладене на нього завдання. Гнучкий професійний підхід до потреб замовника дозволяє реалізувати проект у рамках певного бюджету і точно в строк. Індивідуальний підхід до розробки цільової сторінки передбачає реалізацію проекту в обсязі, визначеному задумом замовника, тобто як на основі макету та технічного завдання представленого замовником, так і повному обсязі: з дослідженням ринку, аналізом конкурентів, створенням Landing Page, і наступним A/B тестуванням та його просуванням.

Наші методи проектування включають високоякісну графіку в поєднанні з текстом, що легко читається. Анімовані елементи та тематичне відео також привертають увагу, але ви хочете, щоб ваша цільова сторінка була чуйною та блискавичною, щоб користувачі не йшли з неї до моменту конверсії.

З нашою допомогою ви можете спланувати, де буде знаходитись ваш контент, як ви хочете його уявити, та вивчити, як відвідувач його сприйматиме, перш ніж завершити свій дизайн.

Таким чином, ви можете переконатися, що ваші CTA видно і доступні, що ваше меню веде туди, де воно має, і що ієрархія вашого веб-сайту є оптимальною для підвищення залученості користувачів.

Перш ніж розпочати створення веб-сайту, замовнику буде продемонстровано, як функціонуватиме веб-сайт, де планується розмістити заголовок або зображення. Це спрощує прийняття важливих рішень про структуру та зміст до того, як буде розроблено весь дизайн Landing Page. Після того, як ми погодимо структуру даних веб-сайту з каркасом, стає легше узгодити дизайн, кольори та конкретний контент, що призводить до більш швидкого та покращеного процесу реалізації проекту.

Етапи та терміни розробки Landing Page

Середній термін розробки Landing Page – 10 робочих днів.

З них: 4 дні на збір даних та підготовку, 4 дні на створення сайту та 2 дні на його тестування та передачу замовнику. Якщо замовник заздалегідь підготував контент і самостійно розробив технічне завдання, термін розробки можна скоротити до 7 робочих днів.

Вартість розробки

Середня вартість розробки Landing Page: 2900 гривень.

У вартість включено:

  • Консультації
  • Розробка макету сторінки
  • Редакторське виправлення текстового контенту
  • Розробка графічних елементів
  • Підключення інструментів, що забезпечують аналітику.

 

Залежно від індивідуальних особливостей цільової аудиторії можуть створюватися кілька Landing Page по одному на кожен тип цільової аудиторії.

Вартість додаткових версій на базі основної Landing Page: 30% вартості основної Landing Page.

У вартість не включено доменне ім’я та оренда хостингу. При короткостроковому використанні Landing Page (1-2 місяці), ми можемо безкоштовно надати хостинг та нейтральне доменне ім’я від нашої веб-студії.

Елементи призначені, щоб інформувати та переконувати користувача здійснити конверсію. Очевидно, для цього слід адаптувати цільову сторінку, щоб дати своїм користувачам те, що їм потрібне, і одночасно переконати їх брати участь. Тому потрібно знати свою аудиторію. Тим не менш, деякі елементи настільки поширені, що їх можна знайти майже на кожній цільовій сторінці.

Основні елементи Landing Page

Елементи призначені, щоб інформувати та переконувати користувача здійснити конверсію. Очевидно, для цього слід адаптувати цільову сторінку, щоб дати своїм користувачам те, що їм потрібне, і одночасно переконати їх брати участь. Тому потрібно знати свою аудиторію. Тим не менш, деякі елементи настільки поширені, що їх можна знайти майже на кожній цільовій сторінці.

Ми перерахували їх тут для вас:

УТП (унікальна торгова пропозиція):
Основний (ключовий) та допоміжний заголовки. Переконливе твердження (розташовується посередині сторінки, посилює чи навіть розширює ключове УТП)
Заключний (підсумковий) аргумент (фраза, заголовок). Зазвичай знаходиться внизу сторінки, підсумовує (підсумовує) вашу основну ціннісну пропозицію.
Візуалізація продукту або послуги: ефективне зображення або коротке відео.
Переваги товару/послуги. Переваги пояснюють, які завдання вирішує ваш продукт/послуга. Основний акцент на результатах (позитивних змін), які отримає ваша цільова аудиторія.
Соціальний доказ. Наприклад, відгуки, коментарі до постів, лайки у соціальних мережах, кейси тощо. Ніщо так не переконує, як соціальний доказ, особливо від відомих людей чи компаній у тій самій галузі.
Заклик до дії. Кнопки CTA повинні виділятися серед інших елементів на сторінці та містити текст, який чітко описує бажану дію.

Програма лояльності

Для отримання більшої інформації щодо програми лояльності
дзвоніть за телефоном: +38 098 198 30 45

Консультації

Отримати попередню консультацію та замовити створення цільової сторінки Ви можете, зателефонувавши з 9.00. до 17:00. за телефоном 098-198-30-45 або надіславши запит поштою ars@webstudio.od.ua. Також, для надсилання повідомлень Ви можете скористатися розташованою нижче формою зворотного зв’язку. Пошта проглядається нами щодня.

Можливо, Вас зацікавлять інші послуги:

© 2023 Одеська веб-студія АРС