Одеська веб-студія АРС

Замовити створення сайту-візитки в Одесі

Замовивши створення сайт-візитки в Одесі, Ви отримуєте професійний сайт, який відмінно зарекомендував себе в сегменті представницьких сайтів. Понад 80% сайтів, представлених в Україні, – це сайти візитки.

Загальна інформація
про сайт-візитку

Сайт-візитка – це інформаційний веб-ресурс, на якому його власник надає інтернет-користувачам інформацію про свою діяльність та контактні дані для зворотного зв’язку.

Розміщений на сайті контент, як правило включає: загальну інформацію про діяльність власника сайту, огляд послуг або товару, що надаються, та їх вартість, контактні дані.

Функціональність забезпечує виконання основного завдання: зручний (результативний) перегляд розміщеної інформації як на стаціонарних, так і мобільних пристроях.

Канали просування сайту-візитки:

  • реклама у Google Ads;
  • перехід за посиланнями із соціальних мереж;
  • поза інтернетівськими джерелами переходу на сайт;
  • просування у пошуковій видачі за вузьким списком ключів.

Пропозиція
на створення сайту-візитки

Ми пропонуємо нашим замовникам:

Одеська веб-студія «АРС» пропонує багаторазово апробоване, вдало збалансоване рішення щодо створення сайту-візитки.Наша пропозиція включає: розробку класичної версії сайту-візитки, фіксовану вартість, точно обумовлені терміни виконання замовлення, півроку безкоштовної технічної підтримки.

Класичний сайт-візитка передбачає: типову структуру сайту, унікальний дизайн основної та типової сторінок, зручні способи навігації та функціональні можливості, що забезпечують зручний перегляд контенту на всіх типах пристроїв.

Етапи та строки розробки сайту-візитки

Середній строк розробки класичного сайту-візитки – 10 робочих днів.

З них: 4 дні на збір даних та підготовку, 4 дні на створення сайту та 2 дні на його тестування та передачу замовнику. Якщо замовник заздалегідь підготував контент і самостійно розробив технічне завдання, термін розробки можна скоротити до 7 робочих днів.

Етапи:

Підготовчий етап. Від результативності підготовчого етапу залежить успішність проекту. Тому на підготовку виділено часу не менше, ніж на розробку сайту-візитки. Отже, спочатку погоджуємо із замовником цілі проекту, вивчаємо галузеві особливості запланованого веб-ресурсу. Далі спільно вивчаємо сайти конкурентів, а також сайти, стиль веб-дизайну, який Вам подобається. Визначаємося з посібником з дизайну. Проробляємо каркас. Вивчаємо наявний контент, при необхідності визначаємося з обсягом його доопрацювань. Визначаємось із вибором способів програмування: програмний код, фреймворк або система управління контентом. Розраховується бюджет проекту. На основі виконаних підготовчих заходів розробляється та затверджується технічне завдання.

Основний етап. На основі технічного завдання розробляємо інтерфейс користувача, верстаємо і програмуємо сайт. У ході розробки веб-дизайну остаточно затверджуємо із замовником інтерфейс користувача, вид сайту на різних пристроях (адаптивність). Далі наповнюємо сайт контентом (тексти, фото, відео). Весь контент оптимізується з урахуванням завантаження на мобільних пристроях. При необхідності проводиться проміжне тестування. У процесі розробки сайту всі важливі моменти розробки уточнюються та додатково узгоджуються із замовником. Дані щодо поточних змін обов’язково вносяться до наявного техзавдання.

Останній етап. Розроблений сайт-візитка спочатку розміщується на хостингу веб-студії. Замовник має можливість перевірити сайт у тестовому режимі. На цьому етапі можливе його незначне доопрацювання. Після перевірки сайт переноситься на хостинг замовника, проводять необхідні налаштування на стороні сервера. За результатом виконаних робіт сайт передається замовнику із підписанням акта приймання. В рамках програми лояльності протягом місяця після приймання сайту наша веб-студія безкоштовно вносить необхідні в контенті коригування.

Вартість розробки

Вартість розробки сайту-візитки – від 2500 гривень.

Вартість включає всі робочі процеси, що забезпечують запуск сайту.

Не включає: можливі аналітичні дослідження (галузевий аналіз, портрет цільової аудиторії тощо), написання текстового контенту, оренду хостингу та доменного імені.

Розширення можливостей класичного сайту-візитки

У міру розвитку бізнесу змінюються цілі та завдання, що покладаються на сайт-візитку. Інтеграція, при необхідності додаткових функцій, забезпечить поетапне розширення сайту-візитки до корпоративного сайту.

Переваги запропонованого нами рішення

Для отримання більшої інформації щодо розробки та створення сайту-візитки дзвоніть за телефоном: +38 098 198 30 45

Наповнення сайту-візитки контентом

Підготуйте заздалегідь інформаційний контент: текстову інформацію, фото-відео-аудіо матеріали, які Ви хотіли б, щоб ми розмістили на сайті. Це дозволить нам заздалегідь проаналізувати та підготувати контент для наповнення сайту.

Інформаційна архітектура сайту-візитки традиційно консервативна, і включає типові інформаційні розділи та підрозділи.

Очевидно, вам слід підготувати інформаційний контент, щоб дати своїм користувачам те, що їм потрібно, і одночасно переконати їхню перевагу пропонованих послуг. Тому потрібно знати свій бізнес. Тим не менш, деякі інформаційні розділи настільки поширені, що їх зміст можна заздалегідь спланувати.

Базові веб-сторінки: “Головна”, “Про нас”, “Наші послуги”, “Контакти”. Формуються з інформаційних блоків (розділів, абзаців): «Про нас»; “Наша місія”; “Наша команда”; “Наші послуги”; “Відгуки клієнтів”; “FAQ”; “Наші контакти”.

Ми перерахували їх тут для вас:

Інформаційний розділ «Про нас» Використовуйте цей розділ, щоб описати свою компанію та послуги, які вони пропонують. Ви можете поділитися історією своєї компанії та подробицями про те, чому ви працюєте. Мета – налагодити зв’язок із відвідувачем та надати йому впевненості у співпраці з вами.

Інформаційний підрозділ «Наша Місія» Короткий підрозділ, який описує цілі чи місію вашої компанії. Цей розділ покликаний допомогти відвідувачам зрозуміти мету вашого бізнесу. Якщо цей підрозділ важливий для Вас і має досить великий обсяг, його доцільно розмістити на окремій веб-сторінці.

Інформаційний підрозділ «Наша команда» Коротке знайомство з членами вашої команди та пояснення того, чому їхній досвід має викликати довіру потенційних клієнтів. Як правило включає фотографії працівників, у підписи до яких зазначаються їхні імена, назва посади, посилання на профілі у соціальних мережах.

Інформаційний розділ «Відгуки клієнтів» Інформаційний розділ «Відгуки клієнтів» Відгук клієнта, який раніше користувався Вашим продуктом або послугою. Відгуки можуть бути дуже ефективним способом довіри та підвищити репутацію Вашої компанії. Тут же, у розділі «Відгуки клієнтів» – бажаний заголовок, що перетворює відвідувача на ліда.

Інформаційний розділ “Наші послуги”. Цей текст коротко знайомить відвідувачів із вашими основними послугами. Перелік сервісів з коротким описом послуги та того, яку вигоду отримає відвідувач від неї. Чому треба вибрати нас? Вигода. Короткий опис переваги.

Інформаційний розділ “FAQ”. Містить питання, що часто ставляться про ваші послуги. Детальна відповідь надати інформацію про ваш бізнес, створити довіру потенційних клієнтів і допомогти переконати відвідувача в тому, що ви йому підходить. Назва, щоб перетворити відвідувача на потенційного клієнта. Це ваш шанс наголосити, чому відвідувач повинен звернутися до вас саме зараз.

Інформаційний розділ “Контакти”. Основні елементи вашої контактної сторінки: назва компанії та її адреса, режим роботи та години прийому, загальні телефони, адреси електронної пошти, форма зворотного зв’язку, передплата розсилки.

Інформаційні розділи для веб-сторінки “Головна”. Веб-сторінка «Головна» відіграє провідну роль у структурі сайту-візитки. Інформацію по головній сторінці ми розмістили внизу, оскільки саме вона є сполучною для решти розділів сайту-візитки. Рекомендуємо для неї підготувати наступний контент: унікальні торгові пропозиції; короткий, але ємний опис змісту сайту; короткі тексти, що пов’язують головну сторінку з іншими розділами сайту; різні соціальні докази (ліцензії, дозвільна документація, витяг зі сторінки відгуків).

Програма лояльності

Для отримання більшої інформації щодо програми лояльності
дзвоніть за телефоном: +38 098 198 30 45

Консультації

Попередні консультації дозволять Вам отримати необхідну інформацію щодо розробки та створення сайту-візитки. Для результативності рекомендуємо заздалегідь підготувати питання, що Вас цікавлять. Уважно перегляньте подану на нашому сайті інформацію, можливо, там вже викладені відповіді на Ваші запитання.

Отримати попередню консультацію та замовити створення сайту-візитки Ви можете, зателефонувавши з 9.00. до 17:00. за телефоном 098-198-30-45 або надіславши запит поштою ars@webstudio.od.ua.

Пишіть нам:

Також, для надсилання повідомлень Ви можете скористатися розташованою нижче формою зворотного зв’язку. Пошта проглядається нами щодня.

Можливо, Вас зацікавлять інші послуги:

Будівля, де розміщена веб-студія ARS
© 2023 Одеська веб-студія АРС