Одеська веб-студія АРС

Замовити мікросайт в Одесі

Мікросайт є універсальним рішенням при вирішенні різних завдань: виведення окремим ресурсом деяких розділів основного сайту, тимчасове розміщення анонсів та новин та багато іншого, де потрібний невеликий сайт на кілька сторінок.

Замовляючи у нас розробку мікросайту ви маєте право розраховувати на сучасні технології, унікальний веб-дизайн та невисоку вартість.

Загальна інформація
про мікросайт

Microsite (мікросайт) – додатковий або допоміжний веб-ресурс при основному сайті компанії (організації). На мікросайті розміщується контент, який з низки причин не доцільно розміщувати на основному сайті. Можливо, як тимчасовим, і постійним.

Приклади можливих цілей, що покладаються на мікросайт:

  • для представництва бізнес-підрозділів великої компанії;
  • для розгорнутої інформації про подію чи захід;
  • окремий тимчасовий мікросайт для інформування про конкретну діяльність, подію;
  • додавання цінності відвідувачам сайту з метою брендингу;
  • для створення детальної інформації про конкретний продукт, послугу або як редакційна підтримка конкретного продукту, наприклад, для опису нової технології.

Пропозиція
на створення мікросайту

Ми пропонуємо нашим замовникам:

Одеська веб-студія «АРС» пропонує багаторазово апробоване, удало збалансоване рішення щодо створення мікросайту. Наша пропозиція включає: фіксовану вартість, точно обумовлені терміни виконання замовлення, півроку безкоштовної технічної підтримки.

Мікросайт передбачає: типову структуру сайту, унікальний дизайн основної та типової сторінок, зручні способи навігації та функціональні можливості, що забезпечують зручний перегляд контенту на всіх типах пристроїв.

Етапи та строки розробки мікросайту

Середній термін розробки мікросайту – 10 робочих днів.

З них: 4 дні на збір даних та підготовку, 4 дні на створення сайту та 2 дні на його тестування та передачу замовнику. Якщо замовник заздалегідь підготував контент і самостійно розробив технічне завдання, термін розробки можна скоротити до 7 робочих днів.

Вартість розробки

Вартість розробки мікросайту – від 3500 гривень.

Вартість включає всі робочі процеси, що забезпечують запуск сайту.

Не включає: можливі аналітичні дослідження (галузевий аналіз, портрет цільової аудиторії тощо), написання текстового контенту, оренду хостингу та доменного імені.

Переваги пропонованого нами проекту

Одеська веб-студія «АРС» пропонує вдало збалансовані рішення щодо створення мікросайту. Замовити розробку можна за телефоном 098-198-30-45.

Програма лояльності

Для отримання більшої інформації щодо програми лояльності
дзвоніть за телефоном: +38 098 198 30 45

Консультації

Отримати попередню консультацію та замовити створення мікросайту Ви можете, зателефонувавши з 9.00. до 17:00. за телефоном 098-198-30-45 або надіславши запит поштою ars@webstudio.od.ua. Також, для надсилання повідомлень Ви можете скористатися розташованою нижче формою зворотного зв’язку. Пошта проглядається нами щодня.

Можливо, Вас зацікавлять інші послуги:

© 2023 Одеська веб-студія АРС