Одеська веб-студія АРС

Розробка текстів для сайтів в Одесі

Команда спеціалістів одеської веб-студії «АРС» підготувала для Вас пропозицію надати найбільш потрібні послуги з розробки текстового контенту для сайтів.
З усіх типів контенту, що розробляються для сайту, найціннішим є текстовий. Якісні та унікальні тексти однаково важливі як під час написання об’ємних тематичних статей, так і при розробці короткого метаопису. Саме текстовий контент краще за інших розпізнається пошуковими системами, а його релевантність запиту є визначальним фактором для пошукової видачі.

Текстовий контент для тематичних статей

Цікаві та корисні статті – це одна з причин, заради чого люди заходять на сайти.

Підготовка текстового контенту для тематичних статей – один із напрямків SEO-копірайтингу, що дозволяє систематично покращувати позиції сайту в пошуковій видачі. Гарний контент для статті, це котрий люди з насолодою читають та захочуть їм ділитися. А як відомо, поведінковий фактор є головним при оцінці пошуковою системою сайту.

Порядок написання текстового контенту для тематичної статті: Ви ставите завдання за яким із ключових слів має просуватися стаття, і надаєте план змісту статті та наскільки можна основні тези. Якщо це важко, то ми надамо експертну допомогу. На основі вихідних даних ми пишемо якісну, унікальну, SEO-оптимізовану статтю.

Текстовий контент для цільових сторінок

Цільова сторінка розробляється з метою переконати відвідувача вчинити конкретну дію на сайті. Як правило, цільова сторінка створюється як частина рекламної кампанії і націлена на конверсію: контент сторінки повинен переконати відвідувача підписатися, взяти участь у заході або щось купити.

Ми готові допомогти з розробкою необхідного контенту: підготувати кілька варіантів добре сформульованих заголовків, унікальних торгових пропозицій, закликів до дії. Важливо розуміти, що весь цей контент працює тільки якщо об’єднує вміст сайту в єдиний, логічно мотивований ланцюжок.

Написання контенту для міжнародних сайтів

Написання якісного тексту творчий та трудомісткий процес, а написання SEO оптимізованих текстів кількома мовами доступне, як правило, лише професіоналам. Більшість наших замовників – мешканці багатомовного одеського регіону. Часто доводилося стикатися, що навіть розробка сайту російською та українською мовами потребує спеціаліста.

Ми пропонуємо три основні практикувані способи написання контенту іноземними мовами:

  • переклад з вихідного тексту на потрібну іноземну мову;
  • написання нового тексту потрібною іноземною мовою;
  • транскреація – комбінація перекладу та копірайту – творчий переклад із збереженням сенсу, манери подачі матеріалу, стилю. До уваги беруться дослідження ключових слів та культурні відмінності.

Текстовий контент для опису товару

Написання тексту для опису товарів інтернет-магазину. Специфіка та особливості щодо кожного товару обговорюються із замовником. Замовник повинен розуміти, що через невеликий обсяг описового тексту, не завжди можливе написання контенту зі 100-відсотковою унікальністю.

Написання Description

Description – це метатег, який коротко описує (не більше 155 символів) змісту веб-сторінки. Пошукові системи показують їх у результатах пошуку. Хороший метаопис унікальний, ємно описує зміст веб-сторінки, мотивуючи її відвідати, а також містить заклик до дії, містить ключове слово. Якщо ваш метаопис збігається з описом інших сторінок, це ускладнить роботу пошукових систем. Правильніше залишити поле метаопису порожнім, ніж створювати повторювані метаописи.

Для кожної сторінки, за якою ви хочете ранжуватися в пошуку, необхідно написати унікальний Description. Наші фахівці завжди готові надати послугу написання Description.

Рерайт контенту сайту замовника

Коли це затребуване? Ваш найкращий контент на сайті скопійований та розміщений на інших сайтах. Захистити авторське право на розміщені на сайті матеріали не вдалося.
Один із способів вирішення проблеми – рерайт проблемного контенту.

Ми беремося переробити Ваш проблемний контент на унікальний та якісніший зі збереженням сенсу та вихідних ключових слів.

© 2023 Одеська веб-студія АРС