Одеська веб-студія АРС
Тестує функції окремих модулів, забезпечуючи злагоджену роботу всього сайту. Виконується розробниками у форматі білої скриньки.
Регресійне тестування забезпечує стабільність програмного забезпечення під час внесення змін до нього. Коли під час веб-розробки вноситься додатковий код або змінюється будь-яка функція, проводиться регресійне тестування, щоб переконатися, що програмне забезпечення, як і раніше, функціонує належним чином.
За допомогою цього типу функціонального тестування тестувальники перевіряють програмне забезпечення цілком як закінчений продукт.
Тестування сайту на зручність та простоту використання включає:
Тестування проводиться як у мобільних, і стаціонарних пристроях. Особлива увага приділяється мобільним пристроям. Причина: користувачі переглядають сайти з мобільних пристроїв набагато частіше, ніж зі стаціонарних, а реалізація зручності та простоти використання складніша.
Окремо наголосимо на важливості тестування на юзабіліті сайту для людей з обмеженими здібностями.
Інші назви UI-тестування: тестування інтерфейсу користувача, тестування графічного інтерфейсу користувача.
UI-тестування – це тестування візуальних елементів програмного забезпечення, з яким контактуватиме користувач на їх відповідності вимогам функціональності та продуктивності. Це тестування зосереджено на функціях, з якими взаємодіє користувач, а не на внутрішній логіці програмного забезпечення.
Тести інтерфейсу користувача включають: перевірку роботи елементів навігації, фільтрів, коректність системи пошуку, форму зворотного зв’язку, ширину полів, прокручування таблиці, показ слайдерів, авторизацію і так далі.
Щоб UI-тестування було ефективним, необхідно виконати комплексне тестування. І тому створюється план тестування, розробляються сценарії тестування.
Можливо як ручне, так і автоматичне тестування. Тести інтерфейсу користувача краще всього виконувати в реальних браузерах, пристроях і операційних системах.
Основні напрямки тестування продуктивності:
Тести на безпеку визначають слабкі сторони сайту, що ведуть до його вразливості та фактичних дій захисних механізмів, що перешкоджають проникненню в систему.
Основні види вразливості: XSS (Cross-SiteScripting), XSRF / CSRF (RequestForgery), Codeinjections (SQL, PHP, ASP), Server-SideIncludes (SSI) Injection, AuthorizationBypass.
Залежно від особливостей програмної частини сайту, сценарії тестування сайту на вразливість різні. Для швидкого тестування є низка сервісів, що сканують сайт на вразливість. До 5 найпопулярніших в Україні сервісів, що тестують безпеку сайту, входять: H-X Scanner, ImmuniWeb, Norton Safe Web, Observatory, Wprecon.
Для отримання більшої інформації щодо програми лояльності
дзвоніть за телефоном: +38 098 198 30 45
Отримати попередню консультацію та замовити тестування сайту Ви можете, зателефонувавши з 9.00. до 17.00. за телефоном 098-198-30-45 або надіславши запит поштою ars@webstudio.od.ua. Також, для надсилання повідомлень можна скористатися розташованою нижче формою зворотного зв’язку. Пошта проглядається нами щодня.