Одеська веб-студія АРС

Тестування сайтів в Одесі

Тестування сайтів – це процес їх перевірки на відповідність поточним стандартам та здатність забезпечувати виконання завдань, для яких він створювався.

Пропозиція на проведення тестування сайтів

Пропонуємо замовити у нас послугу з тестування Вашого сайту. Після завершення тестування сайту ви отримаєте докладний звіт про помилки з виявленими проблемами та пропозиціями щодо подальших дій.
Пропоновані види тестування веб-сайтів
Незалежно від того, чи запускаєте ви новий сайт або хочете покращити наявний, у нас є навички тестування, досвід та інструменти, які допоможуть вам досягти успіху. Докладніше ознайомиться з кожним із видів тестування, Ви можете прочитавши наведену нижче інформацію. Вартість та час на тестування уточнюйте за телефоном: +38 098 198 30 45

Функціональне тестування

Функціональне тестування – спрямоване на перевірку програмного забезпечення сайту з метою його приведення у відповідність до специфікацій та очікувань користувачів. Включає безліч підтипів тестування, з різними ступенями пріоритету, залежно від закладеної в сайт функціональності.

Типи функціональних тестів

Модульне тестування

Тестує функції окремих модулів, забезпечуючи злагоджену роботу всього сайту. Виконується розробниками у форматі білої скриньки.

Компонентне тестування

Як і модульне тестування, перевіряє окремі частини програмного продукту, але у форматі чорної скриньки.

Перевірочне тестування збирання, ще зване димовим тестуванням

Перевірку готовності програмного складання до додаткового тестування. Проводиться на етапі попереднього тестування. Тестуються стабільність програмного забезпечення сайту, працездатність його основних, найважливіших функцій. Є одним із підвидів приймального тестування. Якщо цей етап тестування пройдено, то переходять до більш ретельного тестування.

Тестування на осудність

Є різновидом регресійного тестування. Як і димове тестування, перевіряє готовність складання до додаткового тестування, але сфокусований на ту частину програмного коду, яка була змінена.

Регресійне тестування

Регресійне тестування забезпечує стабільність програмного забезпечення під час внесення змін до нього. Коли під час веб-розробки вноситься додатковий код або змінюється будь-яка функція, проводиться регресійне тестування, щоб переконатися, що програмне забезпечення, як і раніше, функціонує належним чином.

Інтеграційне тестування

Тестує відсутність конфліктів та злагодженість функціонування окремих модулів у складі групи, правильність підсумкового результату.

API тестування

Тестування перевіряє, щоб API (інтерфейси прикладного програмування), що з’єднують різні програми чи системи працювали належним чином, включаючи обробку даних та дозволи користувачів.

UI тестування

UI тестування перевіряє функціонування графічного інтерфейсу програмного забезпечення елементів керування інтерфейсу користувача, таких як кнопки, меню і введення тексту, щоб переконатися, що послідовність дій і вибрані функції оптимальні для взаємодії з користувачем.

Системне тестування

За допомогою цього типу функціонального тестування тестувальники перевіряють програмне забезпечення цілком як закінчений продукт.

Тестування білої скриньки

Тестування, коли структура, код та дизайн програмного забезпечення сайту доступні тестувальнику. Включає різноманітні типи функціонального тестування.

Тестування чорної скриньки

Є методом для перевірки очікуваних результатів без доступу до внутрішнього коду та структури сайту.

Приймальне тестування

Приймальне тестування включає підсумкову перевірку повнофункціонального готового сайту з метою переконатися, що кінцевий користувач може досягти цілей, прописаних в технічному завданні.

Альфа-тестування

Підтип приймального тестування для оцінки продукту за участю членів команди розробників, які не брали безпосередньої участі у його розробці або тестуванні. Члени команди тестують програмне забезпечення до того, як його побачать зовнішні користувачі.

Бета-тестування

Після Альфа-тестування та виправлення помилок проводиться бета-тестування з обраною групою реальних користувачів, які не знайомі з програмним забезпеченням заздалегідь.

Тестування виробництва

Тестування, коли сайт є загальнодоступним, розміщений на хостингу, і будь-який користувач може взаємодіяти з ним будь-яким способом. Розробник більше не може контролювати все від середовища тестування до кількості людей, які відвідують сайт.
Крім перерахованих вище, існують ще цілий ряд спеціалізованих методів функціонального тестування.

Тестування зручності та простоти користування (тестування юзабіліті)

Тестування сайту на зручність та простоту використання включає:

Тестування проводиться як у мобільних, і стаціонарних пристроях. Особлива увага приділяється мобільним пристроям. Причина: користувачі переглядають сайти з мобільних пристроїв набагато частіше, ніж зі стаціонарних, а реалізація зручності та простоти використання складніша.

Окремо наголосимо на важливості тестування на юзабіліті сайту для людей з обмеженими здібностями.

UI-тестування

Інші назви UI-тестування: тестування інтерфейсу користувача, тестування графічного інтерфейсу користувача.

UI-тестування – це тестування візуальних елементів програмного забезпечення, з яким контактуватиме користувач на їх відповідності вимогам функціональності та продуктивності. Це тестування зосереджено на функціях, з якими взаємодіє користувач, а не на внутрішній логіці програмного забезпечення.

Тести інтерфейсу користувача включають: перевірку роботи елементів навігації, фільтрів, коректність системи пошуку, форму зворотного зв’язку, ширину полів, прокручування таблиці, показ слайдерів, авторизацію і так далі.

Щоб UI-тестування було ефективним, необхідно виконати комплексне тестування. І тому створюється план тестування, розробляються сценарії тестування.

Можливо як ручне, так і автоматичне тестування. Тести інтерфейсу користувача краще всього виконувати в реальних браузерах, пристроях і операційних системах.

Тестування продуктивності

При тестуванні продуктивності сайту перевіряється його швидкість роботи під навантаженням, споживані ресурси, надійність конфігурації.

Основні напрямки тестування продуктивності:

  • тестування навантаження;
  • тестування на стабільність системи;
  • перевірка відмовостійкості;
  • можливість швидкого відновлення;
  • стресове-при пікових навантаженнях;
  • тестування обсягів;
  • тестування масштабованості;
  • тестування потенційних можливостей;
  • конфігураційне тестування.

Тестування безпеки

Тести на безпеку визначають слабкі сторони сайту, що ведуть до його вразливості та фактичних дій захисних механізмів, що перешкоджають проникненню в систему.

Основні види вразливості: XSS (Cross-SiteScripting), XSRF / CSRF (RequestForgery), Codeinjections (SQL, PHP, ASP), Server-SideIncludes (SSI) Injection, AuthorizationBypass.

Залежно від особливостей програмної частини сайту, сценарії тестування сайту на вразливість різні. Для швидкого тестування є низка сервісів, що сканують сайт на вразливість. До 5 найпопулярніших в Україні сервісів, що тестують безпеку сайту, входять: H-X Scanner, ImmuniWeb, Norton Safe Web, Observatory, Wprecon.

Програма лояльності

Програма лояльності дозволить Вам швидше визначитися з вибором виконавців. Ми завжди на стороні клієнта!

Для отримання більшої інформації щодо програми лояльності
дзвоніть за телефоном: +38 098 198 30 45

Консультації

Отримати попередню консультацію та замовити тестування сайту Ви можете, зателефонувавши з 9.00. до 17.00. за телефоном 098-198-30-45 або надіславши запит поштою ars@webstudio.od.ua. Також, для надсилання повідомлень можна скористатися розташованою нижче формою зворотного зв’язку. Пошта проглядається нами щодня.

Можливо, Вас зацікавлять інші послуги:

© 2023 Одеська веб-студія АРС