Одеська веб-студія АРС

Проект сайту
з продажу мінеральних добрив в Одесі

Ознайомтеся із розробленим проектом з продажу мінеральних добрив в Одесі.

Замовник проекту – компанія з продажу мінеральних добрив, з досвідом роботи на ринку Одеської області понад три роки та вже напрацьована клієнтська база. Раніше маркетингова політика компанії передбачала їхнє представництво в інтернеті тільки через профілі в соціальних мережах. Метою даного проекту була розробка сайту, що розширює представництво компанії та дозволяє клієнтам компанії отримувати всю актуальну інформацію у зручному форматі, зведену в єдиний веб-ресурс. Основним каналом просування сайту передбачався перехід за посиланнями з профілів соціальних мереж.

На етапі узгодження проекту було визначено обов’язкові вимоги до розробки: стиль сайту зобов’язаний підкреслювати його галузеву спрямованість та гармонувати з наявними профілями в соціальних мережах (колірна схема, банери), суворе дотримання затвердженого компонування та послідовності розміщення контенту, можливість представником замовника самостійно оновлювати прайс та вносити незначні корективи до контенту.

За результатами підготовчих робіт нами було підготовлено та затверджено замовником технічне завдання, яке визначило подальші етапи реалізації проекту. За підсумками сайт з продажу мінеральних добрив був виконаний у форматі односторінкового веб-сайту (мікросайту). Вдале поєднання популярних шрифтів і колірної схеми на базі зелених відтінків, що використовується, забезпечило надання веб-сайту витонченого, але професійно оформленого і відповідного тематичної спрямованості інтерфейсу. Основний контент можна побачити відразу під головним банером, дозволяючи користувачам швидко отримати потрібну інформацію. Допоміжна інформація розміщена за допомогою спойлера, що дозволило акцентувати увагу на ціннішому контенті.

Основні характеристики проекту:

Відмінною особливістю сайту є те, що форма є присутньою і повністю функціональна всередині самого банера. Також є м’яке та елегантне використання анімації з красивими та плавними переходами між секціями. Ефекти прокручування надають веб-сайту приємного руху, підкреслюючи його активну атмосферу.

Зверніть особливу увагу на зображення, які використовують ті ж кольори, що кольори теми веб-сайту. Це приємний та добре продуманий естетичний штрих, який добре поєднується з усім сучасним відчуттям бізнесу.

Графічні елементи сайту були частково розроблені з урахуванням оформлення профілів соціальних мереж. Їх на сайті трохи два банери та логотип із фавіконом.

Для комунікації на сайті було розміщено номери контактних телефонів компанії, нескладна форма зворотного зв’язку, карта Google з відміткою розташування компанії.

Про якість реалізації даного проекту говорить той факт, що даний сайт вже кілька років, без істотних коректив, функціонує та виконує покладені на нього замовником завдання.

content-dla-sajta-ukr
© 2023 Одеська веб-студія АРС